full screen background image
Search

„Kurier” – drugi zwiastun filmu

->

Bondowska misja, śmiertelni wrogowie, piękne kobiety i cała masa efektów specjalnych. Prezentujemy drugi, oficjalny zwiastun sensacyjno-szpiegowskiej superprodukcji „Kurier”. Najnowszy obraz Władysława Pasikowskiego inspirowany misją Jana Nowaka-Jeziorańskiego w kinach od 15 marca.

Nowy film Władysława Pasikowskiego, reżysera hitów „Jack Strong” i „Pitbull. Ostatni pies”, to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego „Kuriera z Warszawy”. Przedsmak emocji, jakie czekają na widzów w kinach, przynosi drugi oficjalny zwiastun produkcji. Znalazły się w nim nowe sceny i jeszcze więcej akcji oraz gwiazd.

Wśród międzynarodowej obsady filmu zobaczymy nazwiska młodego pokolenia: odtwórca głównej roli Philippe Tłokiński („Belfer” w reżyserii Łukasza Palkowskiego) i Patrycja Volny („1983” – pierwszy polski serial Netflixa) oraz plejadę polskich gwiazd: Tomasz Schuchardt, Adam Woronowicz, Zbigniew Zamachowski, Mirosław Baka, Rafał Królikowski, Grzegorz Małecki i Jan Frycz. Wszyscy oni gwarantują, że skrajnie niebezpieczna misja, od której zależą losy Polski i II wojny światowej, będzie mieć naprawdę zawrotne tempo. Wyścig z czasem właśnie się rozpoczął i już nic go nie zatrzyma.

„Naszym celem jest opowiedzenie sensacyjnej, lecz opartej na życiu historii, której scenarzyści Jamesa Bonda pewnie by nie wymyślili, opowiedzenie jej przy tym w maksymalnie nowoczesny sposób, korzystając z osiągnięć nowej stylistyki filmów przygodowo-sensacyjnych” Władysław Pasikowski, reżyser i scenarzysta „Kuriera”

Foto: Bartosz Mrozowski

źródło: materiały prasowe

Komentarze

TAG