full screen background image
Search

Kto zostanie nowym komendantem radomskiej policji?

->

Dotychczasowy Komendant Miejski Policji w Radomiu insp. Sławomir Rek został odwołany. Jego obowiązki przejął podinsp. Robert Hodio, który służy w policji od 1992 roku.

Insp. Sławomir Rek pełnił funkcję Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu od grudnia 2017 roku. Przyczyny jego odwołania są nieznane. – Nie wiem jaki jest powód odwołania insp. Reka, taką decyzję podjął Komendant Wojewódzki Policji. Na dzień dzisiejszy insp. Rek pozostaje w dyspozycji Komendanta Wojewódzkiego – mówi Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu podinsp. Katarzyna Kucharska.

Nie wiadomo także kto zostanie nowym komendantem radomskiej policji. Na chwilę obecną pełniącym obowiązki Komendanta Miejskiego jest podinsp. Robert Hodio, służący w policji od 1992 roku.

Insp. Robert Hodio służbę zaczął od Oddziałów Prewencji KWP w Radomiu; od 1995 pracował w pionie kryminalnym KMP w Radomiu; w 2007 został Zastępcą Komendanta KP2 w Radomiu; od 2009 Komendant KP2 w Radomiu; od 2011 r – pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego w Radomiu; od 2013 r pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego w Płońsku; 2014 – CBŚP; 2015 – Zastępca naczelnika Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu; 2016 – Zastępca Komendanta Miejskiego w Radomiu.

Fot. bip.radom.kmp.policja.gov.pl

Komentarze