full screen background image
Search

Linda ojcem Stuhra w „Planecie Singli 3”

->

Bogusław Linda jako charyzmatyczny ojciec Macieja Stuhra w „Planecie Singli 3”. Trzecia część i wielki finał komediowego hitu, który chwycił za serca, rozbawił do łez i rozkochał w sobie miliony widzów już 8 lutego w kinach. Będzie bardzo śmiesznie, bardzo wzruszająco i bardzo… inaczej niż we wszystkich komediach romantycznych, jakie widzieliście!

W trzeciej części ulubionej komedii romantycznej Polaków, Ania Kwiatkowska i Tomasz Wilczyński postanawiają obiecać sobie, że będą razem na dobre i na złe. W tym celu jadą na wieś do rodziny Tomka. Wesele okazuje się jednak zwariowaną imprezą, na której zdarzyć się może dosłownie wszystko. Także ze względu na charyzmatycznego ojca Tomka, który powraca nagle ze swoich dalekich podróży. W tę rolę wciela się Bogusław Linda, który razem z Maciejem Stuhrem tworzy niepowtarzalny ekranowy duet ojciec-syn. W tym roku Walentynki będą więc okazją nie tylko do celebrowania relacji z ukochaną osobą, ale też do przyjrzenia się relacjom rodzinnym w komediowy, lekki sposób. Widzowie przekonają się o tym już 8 lutego.

Kolejna część serii o perypetiach uwielbianej przez widzów pary granej przez Agnieszkę Więdłochę i Macieja Stuhra powraca do kin. A wraz z nimi zadziorna Weronika Książkiewicz i niepokorny Tomasz Karolak oraz inni dobrze znani widzom aktorzy: Joanna Jarmołowicz, Danuta Stenka i Piotr Głowacki. Tym razem pojawią się także nowe, nieprzeciętne postacie, w które wcielają się takie gwiazdy jak: Bogusław Linda, Borys Szyc, Anna Smołowik oraz Maria Pakulnis.

Oficjalny zwiastun filmu:

Opis filmu:

Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka. „Planeta Singli 3” to mnóstwo emocji, śmiechu i zaskoczeń w opowieści o tym, że miłość w różnych okresach życia oznacza zupełnie różne rzeczy.

Oficjalny plakat filmu:

Gatunek: komedia romantyczna

Reżyseria: Sam Akina, Michał Chaciński

Scenariusz: Sam Akina i Jules Jones

Obsada: Maciej Stuhr („Planeta Singli”, „Listy do M. 2”, „Listy do M.”), Agnieszka Więdłocha („Planeta Singli”, „Gotowi na wszystko. Exterminator”, „Po prostu przyjaźń”), Weronika Książkiewicz („Planeta Singli”, „Dzień dobry, kocham cię!”, „Rozmowy nocą”), Tomasz Karolak („Planeta Singli”, seria „Listy do M.”, „Porady na zdrady”), Bogusław Linda („Kobiety mafii”, „Pitbull. Nowe porządki”), Borys Szyc („Zimna wojna”, „Testosteron”), Piotr Głowacki („Planeta Singli”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Disco Polo”), Joanna Jarmołowicz („Planeta Singli”, serial TV „Na noże”), Danuta Stenka („Planeta Singli”, „Listy do M. 3”),Anna Smołowik („Juliusz”, „Podatek od miłości”), Maria Pakulnis („Porady na zdrady”, serial TV „Powiedz TAK!”), Aleksandar Milićević, Jakub Józefowicz

Zdjęcia: Maciej Zdunowski/Gigant Films

źródło: materiały prasowe

Komentarze