List do Świętego Mikołaja – konkurs dla dzieci„List do Świętego Mikołaja” – to konkurs literacko-plastyczny dla dzieci organizowany przez Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach

Przedmiotem konkursu są prace literacko-plastyczne wykonane dowolną techniką przedstawiające „List do Świętego Mikołaja”.

Uczestnicy konkursu będą brali udział w 3 kategoriach wiekowych:
a) kategoria I wiek 3 – 5 (ur. 2017 – 2015)
b) kategoria II wiek 6 – 8 (ur. 2014 – 2012)
c) kategoria III wiek 9 – 11 (ur. 2011 – 2009)

Uczestnicy w wieku od 3 do 5 lat mają za zadanie wykonać pracę plastyczną przedstawiającą wymarzony prezent.
Uczestnicy w wieku od 6 do 8 lat mają za zadanie wykonać pracę plastyczną, na której przedstawią swoje wymarzone prezenty, ewentualnie podpisać prezent.
Uczestnicy w wieku od 9 do 11 lat mają za zadanie napisać list i wykonać pracę plastyczną przedstawiającą wymarzony prezent.

Prace konkursowe należy dostarczyć do Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach w godzinach pracy placówki od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30 do 27 listopada 2020 roku włącznie.

Finał konkursu odbędzie się 6 grudnia po spektaklu teatralnym dla najmłodszych w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach.
Wówczas wręczone zostaną nagrody, zaś listy zostaną zapakowane do wspólnej przesyłki skierowanej od dzieci z Pionek za pośrednictwem Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach do Świętego Mikołaja stacjonującego w Laponii.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach.

Komentarze