full screen background image
Search

LORDS of the SOUND w Radomiu!


Wszyscy, którzy widzieli i słyszeli LORDS of the SOUND w akcji nie mają wątpliwości, że na kolejny koncert zatytułowany „VIKING MUSIC” trzeba się zjawić obowiązkowo. Nowy program zostanie zaprezentowany w poniedziałek, 20 listopada o godz. 19:00 w Sali Radomskiej Orkiestry Kameralnej.

Orkiestra symfoniczna LORDS OF THE SOUND zaspokoi potrzeby miłośników historycznych i mitologicznych tematów w filmach, serialach i grach komputerowych. Program „Viking Music” to połączenie mitologii, skandynawskich motywów oraz magii z bohaterską i niezwykle piękną muzyką.

Gracze (gamers), miłośnicy filmów historycznych, fani wikingów i fantasy – „Viking Music” pobudzi waszą wyobraźnię za pomocą muzycznej broni.

Temat wikingów jest bardzo popularny w nowoczesnych grach komputerowych, filmach i serialach. Koncert „Viking Music” łączy w sobie muzykę z projektów w podobnym gatunku: Vikings, Warcraft, Game of Thrones, Wiedźmin, World of Warcraft, Skyrim, Assassin’s Creed, The 13th Warrior.

Dyrygenci: Witali Fizer, Witali Sarażyński.

Program „Viking Music” – to epicka, wyjątkowo monumentalna muzyka!

Bilety w cenie 100 zł i 80 zł do nabycia:
– sprzedaż internetowa
http://biletyna.pl/event/Lords-of-the-Sound-koncert-Viking-Music-Sala-Koncertowa-Radomskiej-Orkiestry-Kameralnej-Radom-e53396.html
– zamówienia zbiorowe: 606 30 40 51 oraz medial@vp.pl
– sprzedaż detaliczna: „Cafe pod Kasztanami”, ul. Żeromskiego 46a, tel. 48 362 11 25

źródło: @MedialEvents

Komentarze