MARATON ZUMBY Z GWIAZDAMI!Maraton Zumby  z gwiazdami  odbędzie się 02.03.2018 ( piątek)  w Esfit Studio w Radomiu. Seluco Fernandez, Paula Mendes, Michał Kurpet i Sylwia Socha poprowadzą dwugodzinne zajęcia. Impreza rozpoczyna się o godzinie 18.00

Jak zapowiada  prowadząca zajęcia a jednocześnie organizatorka maratonu Sylwia Socha podczas spotkania możemy liczyć na mnóstwo pozytywnej energii, potężną dawkę zumby w najlepszym wydaniu.

Prowadząca zajęcia Paula Mendes jest licencjonowanym szkoleniowcem Zumba, pochodzi z Brazylii, a w tańcu wykorzystuje style i gatunki. Brazylijskie rytmy, hip hop, afro i co jeszcze? Przekonajcie się sami ile energii ma ta piękna instruktorka!

Seluco Fernandez, który poprowadzi  zajęcia podczas piątkowego maratonu jest sportowcem i tancerzem Zumby. Trenerem uwielbianym przez tłumy. Po raz pierwszy w Polsce, po raz pierwszy w Radomiu!

Michał Kurpet po raz kolejny wystąpi w Radomiu. Instruktor, szkoleniowiec Zumba. Pokochany przez uczestniczki maratonów ( nie tylko w Radomiu) za ciepło, cudowny uśmiech i niesamowita energie na scenie!

Sylwia Socha utytułowana radomianka, instruktorka Zumba, szkoleniowiec, czysta energia na scenie, pokochana przez Zumbowiczki za temperament, uśmiech i wielkie serce.

foto:
https://www.facebook.com/profile.php?id=564648283

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009810906441

https://www.facebook.com/selucofernandezzumba/

https://www.facebook.com/sylwiafitness/

Komentarze