SYLWIA SOCHA – MISTRZYNI ŚWIATA!Na Mistrzostwach Świata Sportów Sylwetkowych Federacji WPF Sylwia Socha zdobyła  Złoty Medal!
Mistrzyni Świata zapowiadała dobrą formę i 19.11.2017  spełniła pokładane w niej nadzieje. Tytuł Miss Bikini Models należy do Sylwii Sochy!

Mistrzostwa Świata – Mr Universe Federacji WPF odbyły się w minioną niedzielę ( 19.11.2017) w Brukseli.
Najpiękniejsza radomska fitnesska intensywnie przygotowywała się do startu w zawodach od kilku tygodni. Warto tu dodać, że przez jakiś czas jej start w mistrzostwach stał pod znakiem zapytania ze względu na wysokie koszty . Całe szczęście w Radomiu nie brakuje osób i firm, które wspierają zdolnych radomian.

Jak wielokrotnie podkreśla Sylwia Socha duża część część sukcesu tkwi w teamie, który pomaga jej przygotować się do mistrzostw. Emil Tyszko i Konrad Kisiel, specjaliści od diety i suplementacji, coache żywieniowi, trenerzy personalni, a przede wszystkim przyjaciele utytułowanej zawodniczki dbają o jej kondycję i pomagają w przygotowaniach.

Każdy ze startów poprzedzony jest kilkutygodniowym intensywnym wysiłkiem fizycznym ale także dietetycznym pełnym rygoru, wyrzeczeń i silnej woli.

My gratulujemy Sylwii i jej teamowi  sukcesu i cieszymy się ze zwycięstwa!

MAMY TOOO !!!! MISTRZOSTWO SWIATA BIKINI MODELS WPF !!!

Publié par Sylwia Socha Fitness & JUMPit sur dimanche 19 novembre 2017

foto: Sylwia Socha team

Komentarze