„MAYDAY” – nowa data premieryDwie żony to nie zdrada? Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz i Adam Woronowicz w ekranizacji jednej z najlepszych komedii w historii. Nowa data premiery niekwestionowanego hitu! „MAYDAY” w kinach już 10 stycznia 2020

Szampański początek roku! Jedna z najchętniej granych sztuk, która podbiła serca widzów na całym świecie doczekała się ekranizacji. „Mayday” to film reżysera przebojów „Planeta Singli 2″ i „Planeta Singli 3″ oraz współscenarzystki hitów „Lejdis” i „Śniadanie do łóżka”. W rolach głównych wystąpili: Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz i Adam Woronowicz. Na ekranie jeden mężczyzna, jego dwie żony i setki kłopotów czyli  potężny ładunek śmiechu, nieprzewidziane zwroty akcji oraz popularni aktorzy w nowych wcieleniach. Film, w którym nic nie jest takie, jak się wydaje, a kłamstwo ma krótkie nogi – w kinach już 10 stycznia!

Opis filmu:

Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz). Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!

„MAYDAY” w kinach od 10 stycznia 2020

Reżyseria: Sam Akina („Planeta Singli” 2 i 3)

Scenariusz: Sam Akina („Planeta Singli” 1-3), Jules Jones („Planeta Singli” 1-3), Hanna Węsierska („Lejdis”, „Śniadanie do łóżka”, „Jak się pozbyć cellulitu”), Wojtek Pałys

Obsada: Piotr Adamczyk („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Listy do M. 3″, „Wkręceni”, „Och, Karol 2″), Weronika Książkiewicz („Planeta Singli” 1-3, „Disco Polo”), Anna Dereszowska („Porady na zdrady”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”), Adam Woronowicz („7 uczuć”, „Baby są jakieś inne”, „Pitbull. Ostatni pies”), Andrzej Grabowski („Polityka”, „Narzeczony na niby”, „Listy do M. 3″), Bartosz Porczyk („Planeta Singli 2″, „Volta”), Kamil Kula („Planeta Singli 2″, „Po prostu przyjaźń”), Krzysztof Czeczot („Porady na zdrady”, „Zenek”), Tomasz Oświeciński („Polityka”, „Botoks”), Aleksandar Milićević („Planeta Singli 3″, „Czarny Mercedes”), Wojciech Czerwiński („Planeta Singli 3″, „Pitbull. Ostatni pies”)

źródło: materiały prasowe

Komentarze