full screen background image
Search

„Na przekór zimie” – nowa wystawa w „Resursie”Galeria „Resursa” zaprasza na otwarcie indywidualnej wystawy fotografii wakacyjnej Witolda Firsowicza zatytułowanej „Na przekór zimie”. Wernisaż odbędzie się w najbliższy czwartek, 14 lutego o godz. 18:00.

Witold Firsowicz jest radomianinem, od roku 1978 członkiem Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego. Zajmuje się głównie fotografią pejzażową. Rejestruje w kadrze przyrodę z całym jej naturalnym bogactwem i interesujące fragmenty starej architektury. Swoje prace prezentował na kilku wystawach indywidualnych i kilkudziesięciu wystawach zbiorowych.

– Przygotowane na wystawę fotogramy ukazują różnorodne krajobrazy, będące wynikiem zeszłorocznych plenerów fotograficznych i samotnych wędrówek wakacyjnych. Można będzie obejrzeć okolice Rymanowa-Zdroju, mazurskich Mikołajek, Jastrzębi koło Radomia oraz Bieszczad Niskich. W imieniu pani Elżbiety Raczkowskiej, komisarza wystawy, serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej Witolda Firsowicza – mówi Maciej Zwierzyński z „Resursy”.

Wystawa czynna będzie do 10 marca br.

Wstęp wolny.

Komentarze