full screen background image
Search

Nowe warsztaty w „Elektrowni” – grafika i sitodruk w rolach głównych

->

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” zaprasza na dwa warsztaty: rodzinne oraz dla dorosłych, które w niedzielę, 24 lutego poprowadzi artysta Seweryn Chwała. Podczas pierwszych zajęć uczestnicy dowiedzą się, czym jest grafika warsztatowa, drugie warsztaty poświęcone będą sitodrukowi. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Warsztaty rodzinne z artystą Sewerynem Chwałą

– W niedzielę, 24 lutego, o godzinie 12.00 zapraszamy na wyjątkowe warsztaty rodzinne! Podczas spotkania dowiemy się co to jest grafika warsztatowa. Dokładnie poznamy jedną z technik graficznych nazywaną sitodrukiem. Przygotujemy szablony, a następnie, przy odrobinie magii, przeniesiemy je na bawełniane torby. Nie zabraknie dobrej zabawy, kolorów i pięknie ozdobionych przedmiotów gotowych do zabrania ze sobą do domu – zachęca Kinga Maszczyńska z MCSW „Elektrownia”.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat oraz ich opiekunów. Koszt zajęć wynosi 10 zł dla całej rodziny (max 5 osób).

Warsztaty dla dorosłych z sitodruku z Sewerynem Chwałą

– W niedzielę, 24 lutego, o godzinie 16.00  zapraszamy na warsztaty z sitodruku. Podczas zajęć dokładnie przedstawiona zostanie jedna z najbardziej uniwersalnych technik druku. Pod okiem lubelskiego artysty Seweryna Chwały wykonamy projekty graficzne, które przeniesione zostaną następnie na bawełniane torby. Zapraszamy na zajęcia wszystkie osoby po 18 roku życia zainteresowane poznaniem i praktycznym wykorzystaniem metody sitodruku – opisuje Kinga Maszczyńska.

Zajęcia tylko dla osób dorosłych. Koszt zajęć wynosi 10 zł od osoby.

Oba warsztaty poprowadzi Seweryn Chwała (www.sewerynchwala.com).

Rezerwacja miejsca pod nr tel. 505 38 28 24, ilość miejsc ograniczona.

Komentarze