full screen background image

Nowy teledysk Alicetea – „Zrób to”Radomski zespół Alicetea prezentuje nowy teledysk do utworu „Zrób To”, promującego ich ostatni album zatytułowany „Idylla”. Singiel, do którego zdjęcia przygotował filmowiec Mikołaj Kwieciński, to rockowy numer charakteryzujący się szybkim i energetycznym brzmieniem. 

Najnowszy album „Idylla” to trzecie oficjalne studyjne wydawnictwo Alicetea, które ukazało się 19 grudnia 2018 roku. – Fani ceniący radomski skład za różnorodność i podróże międzygatunkowe, nie zawiodą się nowym albumem. Ci, którzy oczekują czegoś nowego, również będą mogli usłyszeć jak Herbatniki eksplorują kolejne stylistyczne zakątki muzyki, odnajdując się w energicznych połączeniach stylistyki rocka, reggae, ska i elektroniki – mówi Arkadiusz Ostrowski, manager zespołu Alicetea.

Alicetea to radomski zespół tworzony przez siedmiu muzyków, prezentujących energetyczną i stylistyczną fuzję dźwięków – od rocka, reggae, przez funkowe rytmy do kompozycji z potężnym kopem. Ma na koncie zagranych kilkaset koncertów zarówno w kraju i za granicą, w tym na największych scenach takich jak Przystanek Woodstock. W 2008 wydał swoją pierwszą płytę pt. „Muzyka Moja Broń”, w 2013 r. album „Wyspy Planety Układy”. Alicetea przez ponad 10 lat swojej działalności zagrał kilkaset koncertów w wielu miejscach w Polsce (m.in. na Przystanku Woodstock), a także poza granicami kraju. Obecnie promuje swój najnowszy album „Idylla”.

Więcej na temat albumu Idylla dowiesz się tutaj.

Zespół tworzą: Daniel Adamczyk – wokal, Piotr Nieciecki – klawisze, gitara, Łukasz Treter – bas, Marcin Niewczas – gitara, Dariusz Kucharski – perkusja, Grzegorz Olewiński –puzon, Damian Czarnecki – trąbka.

Komentarze