full screen background image
Search

Nowy teledysk Alicetea – „Zrób to”

->

Radomski zespół Alicetea prezentuje nowy teledysk do utworu „Zrób To”, promującego ich ostatni album zatytułowany „Idylla”. Singiel, do którego zdjęcia przygotował filmowiec Mikołaj Kwieciński, to rockowy numer charakteryzujący się szybkim i energetycznym brzmieniem. 

Najnowszy album „Idylla” to trzecie oficjalne studyjne wydawnictwo Alicetea, które ukazało się 19 grudnia 2018 roku. – Fani ceniący radomski skład za różnorodność i podróże międzygatunkowe, nie zawiodą się nowym albumem. Ci, którzy oczekują czegoś nowego, również będą mogli usłyszeć jak Herbatniki eksplorują kolejne stylistyczne zakątki muzyki, odnajdując się w energicznych połączeniach stylistyki rocka, reggae, ska i elektroniki – mówi Arkadiusz Ostrowski, manager zespołu Alicetea.

Alicetea to radomski zespół tworzony przez siedmiu muzyków, prezentujących energetyczną i stylistyczną fuzję dźwięków – od rocka, reggae, przez funkowe rytmy do kompozycji z potężnym kopem. Ma na koncie zagranych kilkaset koncertów zarówno w kraju i za granicą, w tym na największych scenach takich jak Przystanek Woodstock. W 2008 wydał swoją pierwszą płytę pt. „Muzyka Moja Broń”, w 2013 r. album „Wyspy Planety Układy”. Alicetea przez ponad 10 lat swojej działalności zagrał kilkaset koncertów w wielu miejscach w Polsce (m.in. na Przystanku Woodstock), a także poza granicami kraju. Obecnie promuje swój najnowszy album „Idylla”.

Więcej na temat albumu Idylla dowiesz się tutaj.

Zespół tworzą: Daniel Adamczyk – wokal, Piotr Nieciecki – klawisze, gitara, Łukasz Treter – bas, Marcin Niewczas – gitara, Dariusz Kucharski – perkusja, Grzegorz Olewiński –puzon, Damian Czarnecki – trąbka.

Komentarze