Kto odszedł, a kto jeszcze odejdzie z Radomiaka ?Kolejni zawodnicy opuszczają Radomiaka. To już pewne z drużyną pożegnali się Kamil Kościelny (Wigry Suwałki), Mateusz Spychała (roczne wypożyczenie do Wigier Suwałki) i Bartosz Sulkowski (Wisły Puławy). 

Już trzech graczy opuściło klub ze Struga.  Wiadomo też, że trener Jerzyk Cyrak zrezygnował z usług Włodzimierza PutonaKarola Kucharskiego i Macieja Wojczuka. Czy będą kolejne odejścia tego zapewne dowiemy się po meczu sparingowym., ponieważ do 30 czerwca wieli zawodników ma ważną umowę. Wśród zawodników, którzy zapewnili, że opuszczają klub są: Adrian Szady, Marcin Gawron, Mateusz Stąporski, David Kwiek, Radosław Mikołajczak, Tomasz Lisowski i Damian Szpak.

Prawdopodobnie z klubem pożegna się także Filip Adamczyk. Kontuzja jakiej doznał podczas rozgrzewki w meczu barażowym Piotr Banasiak, również eliminuje go na chwilę obecną ze składu „Zielonych”.

W Radomiaku panuję istna burza kadrowa kilku już odeszło, następnych paru prawdopodobnie odejdzie. Pytanie kto przyjdzie w ich miejsce, bo na chwilę obecną światełka w tunelu nie widać.

 

Komentarze