Oświetlenie stadionu MOSiR-u będzie gotowe w terminieModernizacja oświetlenia stadionu MOSiR-u idzie zgodnie z planem. Prace, które obejmują m.in. montaż czterech 35-metrowych masztów z lampami LED, mają się zakończyć w terminie, czyli 12 listopada

Doprowadzono już kable, a za dwa tygodnie staną maszty z lampami LED – modernizacja oświetlenia stadionu MOSiR-u postępuje i zakończy się w planowanym terminie, czyli 12 listopada – informuje Robert Dębicki, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu. Właśnie odbył się częściowy odbiór wykonanych dotychczas prac, które obejmowały m.in. budowę postumentów pod słupy.

Zmodernizowany system oświetleniowy będzie miał cztery 35-metrowe maszty z lampami LED z możliwością zmiany natężenia emitowanego światła – także dla potrzeb transmisji telewizyjnych. MOSiR czeka właśnie na transport masztów i nowego oświetlenia z zagranicy. Ten ma dotrzeć w przyszłym tygodniu. Ponadto na trybunie A i B zostaną wymienione stare i zainstalowane nowe projektory. Docelowo unowocześniony system oświetleniowy obiektu przy ulicy Narutowicza ma spełniać wymagania ekstraklasy.

Modernizację oświetlenia stadionu przy ulicy Narutowicza wykonuje firma z Bud Kozickich koło Gostynina. Koszt prac to ponad 3 mln 270 tysięcy złotych.

Komentarze