full screen background image
Search

PACKĄ PO ŁAPKACH – NIEBAWEM RUSZAMY!


„Packą Po Łapkach, czyli modowy radar Marty Pacek”, to nowy program Radia Radom. Będziemy mówić o modzie, trendach, wpadkach, okazjach. 

Prowadząca program Marta Pacek w każdy piątek po godzinie 10-ej będzie zabierać słuchaczy i czytelników Radia  Radom w pasjonująca podróż po modzie, wybiegach, lokalnych butikach, showroomach i popularnych „sieciówkach”.

Marta Pacek jest certyfikowaną stylistką mody. Totalnie zakręcona na punkcie stylizacji. Kilka lat temu postawiła wszystko na jedną kartę i zamieniła swoje hobby w pracę. Jej styl jest minimalistyczny i konsekwentny. Ulubiona część garderoby? Zdecydowanie torebki i buty!
Jej praca to połączenie pasji i zaangażowania. Skupia się głównie na kliencie indywidualnym. Wspólne zakupy, przegląd garderoby, porady stylistyczne – w tym czuje się jak ryba w wodzie. 
Do każdej swojej klientki podchodzi indywidualnie. Lubi słuchać, analizować i przede wszystkim INSPIROWAĆ, tak aby każda z Was wyniosła ze spotkania jak najwięcej. 
Marta pasjonuje się głównie modą wybiegową oraz aktualnie panującymi trendami. 
Za co kocha modę? Za nieustanną podróż za marzeniami

 

Premierowy odcinek „Packą Po Łapkach” już 16.02.2018, czyli w najbliższy piątek!

A w nim (prawie) wszystko o tym, co przyniesie wiosna w modzie. Posłuchacie o tym w radiu Radom, a zobaczycie modę na www.radioradom.pl

KomentarzeCLOSE
CLOSE