full screen background image

Pasja Inspiracja Motywacja. Konferencja 2018Pasja Inspiracja Motywacja – konferencja pod takim szyldem odbyła się po raz drugi w Radomiu. Dwudniowe wydarzenie jest organizowane przez American Corner w Radomiu. Temat tegorocznej konferencji to „Media i nowe technologie w edukacji i biznesie”.

Gościem  pierwszego dnia był  radca ds. polityki przy Ambasadzie USA w Warszawie – Yuriy R. Fedkiw . Były merytoryczne dyskusje i próba diagnozy kondycji współczesnych mediów i roli nowych technologii w życiu człowieka.

Pierwszego dnia Konferencji PIM – Pasja, Inspiracja, Motywacja prelekcje mieli :
*Krzysztof Łyżwiński, Stowarzyszenie Budujemy Przystań: „ Mówić bez słów. Nowe technologie w służbie komunikacji alternatywnej.”
Antonio Carlos Ruiz Soria, Justyna Molendowska – Ruiz, Economia Creativa: ” Kreatywna przedsiębiorczość: digital marketing i storytelling.”
Jarosław Basaj, edukator, autor projektu Filmowy Radom: “3xM – Młodzi Mają Media – Nowoczesna edukacja medialna w szkole. – najlepsze praktyki”
*Joanna Stachurska- Ruszkowska, dziennikarka Radia Radom „Myślenie krytyczne. Etyka i rzetelność w zawodzie dziennikarza.”
podkom. Irmina Małek – Przepiórka, Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu – –„Media a profilaktyka XXI wieku.”
Angelika Chrapkiewicz – Gądek, podróżniczka, autorka, mówczyni motywacyjna: „Niemożliwe zmień w możliwe. Sięgnij po impuls do poszukiwań swojej drogi”

Drugi dzień to wystąpienia:
Sonia Śledź, dziennikarka sportowa, prezenterka TV: „Dziennikarstwo sportowe. Edukacja medialna na przykładzie tworzenia wizerunku młodego piłkarza”.
* Anna Słopiecka, przedsiębiorca, założycielka firmy Noble Brand: „Jak budować swoją markę osobistą skutecznie, nowocześnie i wytrwale w oparciu o media społecznościowe i nie tylko. Historia firmy Noble Brand”
dr Marek Mieńkowski, wykładowca przedsiębiorca: „Biznes 4.0. w edukacji – zagrożenia i szanse”.
Marcin Wesołowski „Wojażer”, podróżnik, bloger: „Podróże i technologie – tandem wart miliardy”.

Każdy dzień wydarzenia to także panele dyskusyjne z prelegentami i warsztaty dla nauczycieli.

PIM – Pasja, Inspiracja, Motywacja, Konferencja 2018 odbyła się 16 i 17 listopada. Jej organizatorem jest American Corner Radom, współorganizatorami Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria Łaźnia, Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia oraz Ambasada USA w Warszawie

foto: Dominik Musiałek

 

 

 

Komentarze