Pijany kierowca zatrzymany po pościguPijany kierowca został zatrzymany na Potkanowie w Radomiu. Miał blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Jeden z radomskich portali donosi, że to ojciec posła elekta, Konrada Frysztaka, wiceprezydenta Radomia. Policja nie ujawnia personaliów zatrzymanego

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu na ulicy Wielkopolskiej. Kierowca nie reagował na sygnały policjantów nakazujące zatrzymanie pojazdu, dlatego mundurowi ruszyli za nim w pościg. W efekcie zatrzymali 60-letniego mieszkańca powiatu radomskiego. Mężczyzna po badaniu alkomatem wydmuchał blisko 2 promile alkoholu. Okazało się też, że ma zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami, a auto które prowadził nie ma ważnych badań technicznych.

Jeden z radomskich portali donosi, że zatrzymany to ojciec posła elekta, Konrada Frysztaka, wiceprezydenta Radomia. Norbert Cibor, z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu nie potwierdza personaliów zatrzymanego, przyznaje jednak, że takie zdarzenie miało miejsce.

Wiceprezydent Konrad Frysztak także nie potwierdza informacji o tym, że zatrzymany mężczyzna miałby być jego ojcem.

Dziś zatrzymany mężczyzna ma zostać przesłuchany. Za jazdę po pijanemu grozi grzywna, ograniczenie wolności albo więzienie do 2 lat.

 

Komentarze