Piotr Adamczyk – Powiem ci coś – Premiera!Nowa książka Piotra Adamczyka – Powiem ci coś, właśnie wchodzi do księgarni. Premiera już dziś – 8 marca

Thriller miłosny – Powiem ci coś, Piotra Adamczyka – to opowieść o miłości, ale i o granicach, których nie wolno przekraczać zarówno w życiu, jak i po śmierci.

Samotnie mieszkający w wielkim domu pisarz wynajmuje pokój studentce malarstwa.

Dziewczyna w ukryciu tworzy tajemnicze obrazy zamawiane przez ekstrawaganckich kolekcjonerów oraz gwiazdy Hollywood. Podobno są w stanie zapewnić nieśmiertelność…

Mężczyzna zaś pisze kryminał niepokojąco zbieżny z wydarzeniami rozgrywającymi się wokół domu.

Czy są one tylko inspiracją dla fikcji literackiej? Z czasem oboje zakochują się w sobie. Nie są jednak świadomi, że dla siebie nawzajem mogą stanowić zagrożenie.

Książka została wydana przez wydawnictwo Dobra Literatura.

O autorze

Piotr Adamczyk – z wykształcenia filozof, z zawodu dziennikarz. Po kryjomu – poeta.

Jest autorem książek – „Pożądanie mieszka w szafie” (2012), „Dom tęsknot” (2014), „Ferma blond” (2018), a także kilkuset reportaży, felietonów i drobnych form poetyckich publikowanych w dziennikach największych wydawnictw w Polsce.

Piotr Adamczyk jest laureatem licznych nagród za reportaże. Został kilkakrotnie wyróżniony przez dolnośląskie środowisko dziennikarskie tytułem Dziennikarza Roku.

Za egzemplarze recenzencki dziękuję wydawnictwu www.dobraliteratura.pl.

Uważnie śledźcie naszą stronę i słuchajcie audycji Książka na weekend, gdyż wkrótce ukaże się nasza recenzja tej książki.

Komentarze