Podwójne zwycięstwo Radomki z Mazovią Warszawa

Siatkarki Radomki Radom dwukrotnie pokonały lidera rozgrywek II ligi, Mazovię Warszawa. Oba spotkania zakończyły się wynikiem 4:1.

Po świątecznej przerwie siatkarki Radomki nie miały zbyt długiego odpoczynku od zajęć, do których powróciły 28 grudnia. Dzień później rozegrały dwie gry kontrolne z liderem II ligi, Mazovią Warszawa.

Oba spotkania wyglądały niemalże identycznie, ponieważ tylko w dwóch setach w obu pojedynkach rywalki były w stanie nawiązać wyrównaną walkę. W pozostałych stroną dominującą bez dwóch zdań były podopieczne Jacka Skroka.

Ten rok dla siatkarek Radomki kończy się bardzo dobrze. Nasza drużyna po rundzie jesiennej i dwóch meczach rundy rewanżowej, plasuje się na trzecim miejscu w tabeli z dorobkiem 26 punktów.

Kolejny ligowy mecz E. Leclerc Radomki już w sobotę, 6 stycznia. Nasze siatkarki we własnej hali podejmą AZS Politechnikę Śląską Gliwice.

MKS E’LECLERC RADOMKA RADOM – MAZOVIA WARSZAWA 4:1 (25:19, 22:25, 25:13, 25:10, 15:10)

E’Leclerc Radomka: Przepiórka, Borawska, Śmieszek, Szczepańska, Molenda, Ponikowska, Bator (libero), Samul (libero) oraz Czajka, Miechowicz, Pelczarska, Gądek, Kubacka, Biała