Podwórko Sezam zapraszaPodwórko Sezam to nowy wymiar rozrywki na mapie Radomia. Podwórko to letnie miejsce spotkań w samym sercu Radomia, na patio kultowego i historycznego Domu Sezam przy ulicy Żeromskiego w Radomiu

Wejście do patio prowadzi przez bramę od ulicy Moniuszki. Miejsce tworzone z myślą o niezapomnianych imprezach przy dźwiękach muzyki od najlepszych DJ w Polsce.

W okresie letnim Podwórko w domu handlowym Sezam od czwartku do niedzieli zamieniać się będzie w miejsce wypełnione muzyką. Od czwartku do soboty będą się tam odbywać imprezy prowadzone przez najlepszych DJów w Polsce. Za oprawę muzyczną odpowiada dyrektor artystyczny Podwórka Sezam – Michał Konstanty, DJ i jeden z najbardziej obiecujących producentów house’owych. Grał w najlepszych polskich klubach i świetnie odnajduje się na międzynarodowym rynku muzycznym. Co przełożyło się na to, że w Podwórku wystąpią znane i utalentowane osobowości muzyki klubowej w Polsce jak DJ neeVald, DJ Rocco, duet Malenda & Skipek, czy Jacob A.

Podwórko Sezam jest odpowiedzią na brak miejsc w Radomiu stricte związanych i skupiającej się na ściąganiu utalentowanych i znanych osób ze świata muzyki, ale nie tylko muzyki klubowej – mówią organizatorzy.

W planach jest kilka koncertów znanych szerszej publiczności zespołów i artystów.

Koncerty i strefa relaksu

Podwórko Sezam klimatem i charakterem nawiązuje do lat 90 i 2000. W związku z tym odbędzie się też kilka imprez tematycznych odnoszących się do wydarzeń i muzyki związanej z tym okresem.

Patio w domu handlowym Sezam to nie tylko miejsce na imprezę, ale także na relaks. W niedziele patio będzie się zamieniać w strefę relaksu, w której będzie można pograć w planszówki, porozmawiać i posłuchać muzyki.

W sobotę, 5 czerwca o godz. 20 odbędzie się otwarcie Podwórka. Pierwszą imprezę poprowadzi rezydent Podwórka, DJ Kevs.

Podwórko Sezam, Żeromskiego 42, Radom. Wejście przez bramę od ul. Moniuszki.

Więcej informacji na temat imprez znajdziecie na naszej radiowej stronie i na ich profilu na facebooku.

Radio Radom objęło patronatem imprezy organizowane przez Podwórko Sezam.

Komentarze