full screen background image
Search

Pokaz strzelecki snajpera Gryfu Policzna, Juniora Singi !Kolejne transfery z udziałem piłkarzy z Republiki Południowej Afryki staja się faktem, w okręgu radomskim. Po zakontraktowaniu Luciano Matsoso w Oskarze Przysucha, pokaz strzelecki daje Junior Singa.

Luciano Matsoso czeka na swój debiut w lidze, a za sobą ma go już jego rodak, Junior Singa z Gryfu Policzna. Gryf w meczu inauguracyjnym A klasy, pokonał KP Stanisławice, aż 8:1 ! Strzelcem dwóch bramek okazał się Junior Singa, który na placu gry pojawił się w 66. minucie spotkania, zmieniając Adriana Kutyłę.

Ten debiut Singa może zaliczyć do udanych. Już 12. minut po wejściu na boisko, udało mu się wpisać na listę strzelców, podwyższając wynik na 0:7. Jednak to nie wszystko z jego strony. Pod koniec spotkania, po raz drugi Południowoafrykańczyk wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik meczu na 1:8. Gryf po prostu zmiażdżył KP Stanisławice i dał sygnał pozostałym drużynom, że trzeba się z nim liczyć.

Pozostałych Południowoafrykańczyków w akcji będziemy mogli zobaczyć w niedzielę o godz. 14:00, gdzie Proch Pionki na wyjeździe zmierzy się z Gracją Tczów. Zapowiadają się wielkie emocje. Ciekawe jak zaprezentują się pozostali zawodnicy z Republiki Południowej Afryki.

Gryf: Kamil Kowalczyk (Mateusz Szafrański), Konrad Kłos (Sebastian Otachel), Łukasz Tęcza, Sebastian Markowski, Kuba Szczodry – Jacek Alot, Adrian Kutyła(C) (Junior Singa), Adrian Olczak (Mateusz Makuch), Kuba Polak (Michał Kisiel), Bartek Gajda (Patryk Mizerski), Dominik Olczak(Mateusz Próchniak )

Bramki: Dominik Olczak 33, Adrian Olczak 44, 62, Mateusz Próchniak 49, 55, Patryk Mizerski 68, Junior Singa 78, 85, dla Stanisławic 80 minuta.

Foto: facebook.com/GieKSaGryf/, akcjajastrzebia.pl

Komentarze