Pomóżmy Adasiowi chodzić5-letni Adaś z Radomia potrzebuje finansowego wsparcia. Chłopczyk zmaga się z obustronną hemimelią strzałkową, która wiąże się z kalectwem uniemożliwiając sprawne poruszanie się. Dzięki specjalistycznej operacja rekonstrukcji stóp Adaś ma szansę normalnie chodzić. Potrzebne są setki tysięcy złotych

Adaś zmaga się z obustronną hemimelią strzałkową – jego stopy są zniekształcone, zdeformowane, posiada trzy paluszki, które są krzywe i nachodzą na siebie. To powoduje, że chłopczyk nie jest w stanie utrzymać prawidłowej postawy i równowagi tak jak inne dzieci.

Chłopczyk przeszedł już dwie skomplikowane operacje. Niestety to za mało. Adam wciąż nie jest w stanie utrzymać prawidłowej równowagi, nie może skakać ani biegać. Nawet dłuższy spacer to dla niego ogromne cierpienie.

Rodzice Adasia po konsultacjach w jednym z warszawskich instytutów medycznych usłyszeli, że chłopczyk ma szansę nie tylko prawidłowo stać na nóżkach, ale też chodzić i funkcjonować normalnie. Niestety operacja rekonstrukcji stóp kosztuje setki tysięcy złotych. Rodzina Adasia wierzy w cud, że wspólnie z ludźmi dobrej woli uda się jej uzbierać niezbędną kwotę.

Zbiórka dla Adasia prowadzona jest tutaj poprzez stronę internetową.

KomentarzeCLOSE
CLOSE