Poradnie dentystyczne działają po remonciePacjenci mogą się już zapisywać do gabinetów stomatologicznych. Mowa o czterech poradniach dentystycznych Radomskiego Szpitala Specjalistycznego. Gabinety przeszły właśnie gruntowny remont, który obejmował m.in. postawienie nowych ścian, wymianę klimatyzacji, a także doposażenie pomieszczeń w nowoczesne urządzenia dentystyczne

Poradnie stomatologiczne Radomskiego Szpitala Specjalistycznego znowu działają. To dentystyczne gabinety przy ulicy Lekarskiej, które w pandemicznej przerwie przeszły gruntowny remont. Jak informuje Elżbieta Cieślak, rzeczniczka miejskiej lecznicy – pacjenci mogą się już zapisywać na wizyty do czterech odnowionych poradni: chirurgii szczękowo-twarzowej, ortodontycznej, protetyki i  stomatologii zachowawczej.

Zakres prowadzonych prac był bardzo szeroki – dodaje Cieślak. – Dotyczył on zarówno robót budowlanych, wykończeniowych, jak i doposażenia poradni w specjalistyczny sprzęt. – Wyburzono ściany, wykonano nowe posadzki i ułożono nowe wykładziny, postawiono nowe ściany, wykonano nowe sufity, wymieniono stolarkę okienną i drzwiową, wymieniono grzejniki, założono nowe instalacje, wentylacje i klimatyzację. 

Modernizacja gabinetów stomatologicznych zakończyła remont specjalistycznych poradni w budynku przy ulicy Lekarskiej.

Koszt remontu czterech poradni dentystycznych wyniósł ok. 880 tys. zł. 

KomentarzeCLOSE
CLOSE