full screen background image

Porażka Radomiaka z USD CaravaggioW ostatnim sparingu rozegranym podczas zgrupowania we Włoszech, piłkarze Radomiaka Radom przegrali 0:2 z USD Caravaggio.

Gospodarze, którzy na co dzień występują w Serie D, obie bramki zdobyli w drugiej połowie spotkania. Z kolei po naszej drużynie widać było, że piłkarze mają za sobą ciężkie treningi. Trener Banasik podkreśla jednak, że nie wyniki są teraz najważniejsze.

Podczas meczu kontuzji nabawił się pomocnik Zielonych, Rafał Makowski. Uraz 23-latka, choć cała sytuacja wyglądała niekorzystnie, nie jest groźny, o czym sam zainteresowany poinformował za pośrednictwem Twittera.

W sobotę radomianie wrócą do kraju i od poniedziałku kontynuować będą przygotowania do rundy wiosennej Fortuna I ligi, trenując już na własnych obiektach.

USD Caravaggio – Radomiak Radom 2:0 (0:0)

Radomiak: Kochalski (46. Kryczka) – Jakubik (75. Wiatrak), Cichocki (65. Pietrzyk), Leverock (46. Nowakowski), Abramowicz (46. Banasiak), Kaput, Makowski (20. Fundambu), Karwot (60. Świdzikowski), Leandro (46. Sokół), Mikita (46. Michalski), Nowak (46. Górski).

Komentarze