Poznaliśmy finalistów Radomskiej Olimpiady MłodzieżyPoznaliśmy pięć drużyn, które zagrają w finale Radomskiej Olimpiady Młodzieży w piłce nożnej mężczyzn szkół ponadgimnazjalnych. Turniej finałowy Radomskiej Olimpiady Młodzieży zaplanowany został na wiosnę 2018 roku.

Przez minione dwa tygodnie rywalizacja ekip z radomskich szkół ponadgimnazjalnych toczyła się na obiektach MOSiR-u. 20 zespołów podzielonych zostało na pięć grup, z których do decydującej rozgrywki awansowali tylko wygrani.

– Zażarte pojedynki i zaangażowanie młodzieży pokazuje, że piłka nożna pozostaje niezmiennie jedną z najpopularniejszych dyscyplin. Wygranym gratulujemy, a tym, którzy po zaciętych bojach musieli uznać wyższość rywali, życzymy powodzenia w kolejnych edycjach zmagań – podsumował Krzysztof Hajduk, który koordynował zmagania z ramienia MOSiR-u.

W gronie finalistów znaleźli się piłkarze II Liceum Ogólnokształcącego, III Liceum Ogólnokształcącego, IV Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Ekonomicznych oraz Zespołu Szkół Elektronicznych.

Komentarze