full screen background image

Radom: Majówka z MOSiRemMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu zaprasza na aktywną majówkę. W programie m.in. bieg konstytucji, mecze i festiwal capoeiry.

W środę, 3 maja odbędzie się Bieg Konstytucji 3-go Maja, Start i meta biegu na stadionie MOSiR przy u;. Narutowicza. Początek biegu o godz. 10. W biegu mogą wziąć udział i dorośli i dzieci.

Natomiast o godz. 18, również na stadionie zostanie rozegrany mecz piłki nożnej IV ligi RKP 1926 BROŃ RADOM kontra ENERGIA KOZIENICE.

Czwartek i sobota również upłyną pod znakiem meczu. W czwartek, 4 maja o godz. 19 na sztucznym boisku przy ul. Chałbińskiego zostanie rozegrany mecz XXI Kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej MOSiR RADOM 2016/2017.

Natomiast w sobotę, 6 maja na stadionie MOSiR przy ul. Narutowicza zostanie rozegrany mecz piłki nożnej II Ligi Radomiak Radom kontra Olimpia Elbląg. Początek o godz. 17.

Na zakończenie majówki w niedzielę, 7 maja odbędzie się VIII Festival International De Capoeira. Początek o godz. 10 w Sali Bokserskiej Ośrodek Borki.

Komentarze