full screen background image
Search

Radomiak jesienią zagra na stadionie MOSiR-uRKS Radomiak Radom mecze rundy jesiennej będzie mógł rozrywać na stadionie przy ulicy Narutowicza. Takie zapewnienie prezydent Radosław Witkowski usłyszał dziś w Warszawie od przedstawicieli Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Prezydent Radosław Witkowski oraz prezes klubu Sławomir Stempniewski spotkali się dziś z przedstawicielami PZPN. Tematem spotkania było dostosowanie obiektu MOSiR-u do wymogów I ligi.

– O rundę jesienną możemy być całkowicie spokojni. PZPN, biorąc pod uwagę fakt, że Radomiak jest beniaminkiem na zapleczu ekstraklasy, zgodzi się na rozgrywanie meczów na stadionie przy ulicy Narutowicza. Jednocześnie umówiliśmy się, że w ciągu kilku najbliższych tygodni wspólnie wypracujemy rozwiązania, które umożliwią Radomiakowi grę przed własną publicznością także w rundzie wiosennej. Po dzisiejszym spotkaniu, które przebiegło w bardzo życzliwej atmosferze, jestem optymistą i wierzę, że wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami zarówno samego klubu jak i kibiców – mówi prezydent Radosław Witkowski.

Dostosowanie stadionu MOSiR-u do wymogów I ligi wiąże się m.in. ze wzmocnieniem oświetlenia z 500 luksów na 1200 luksów, zwiększaniem ilości miejsc przeznaczonych dla mediów oraz zmianą infrastruktury wewnątrz stadionu.

Komentarze