Radomiak wrócił do treningów [WIDEO]Piłkarze Radomiaka odbyli we wtorek pierwszy grupowy trening po kilkutygodniowej przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa. Zajęcia odbyły się w dwóch grupach na obiektach przy ul. Struga.

Zieloni dostali „zielone światło” na grupowe treningi od PZPN, po tym, gdy przeszli badania na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2, które były przeprowadzane we wszystkich klubach Fortuna 1 Ligi.

Wtorkowe ćwiczenia odbyły się w dwóch grupach – zawodnicy pracowali jednocześnie na dwóch boiskach. Zajęcia trwały około półtorej godziny, a po twarzach zawodników widać było, że z utęsknieniem czekali na powrót do wspólnych treningów – czytamy na radomiak.pl.

– Nastroje w zespole są dobre. Nie mogliśmy doczekać się tego momentu. Oczywiście, cały czas stosujemy się do wytycznych PZPN i rozporządzeń rządu. Mamy komfortowe warunki do przygotowań na dwóch boiskach. W najbliższych dniach zawodników czekają testy sprawdzające – powiedział trener Dariusz Banasik. Tutaj pełna wypowiedź szkoleniowca Zielonych.

Plan wznowienia rozgrywek Fortuna 1 Ligi

Komentarze