Radomiak zagra w ePucharze PolskiW najbliższy poniedziałek Radomiak zadebiutuje w ePucharze Polski. W rozgrywkach PES 2021 klub reprezentowali będą: Michał „RumcykPoland” Tokarski oraz Łukasz „Pesluka92” Szypura. Rywalem Zielonych o awans do kolejnej rundy będzie ŁKS Łódź.

Nadszedł czas na pojedynki największych klubów piłkarskich na wirtualnych boiskach w ramach etapu centralnego ePucharu Polski. Po dołączeniu klubów z czterech najwyższych klas rozgrywkowych licznik uczestników wskazuje 160 zapisanych drużyn (FIFA+PES). Jest to bardzo dobry wynik, ale pamiętajmy, że tylko 16 drużyn zagra w etapie ogólnopolskim – czytamy na stronie laczynaspilka.pl.

Pierwsze pojedynki w rozgrywkach eFootball PES 2021 odbędą w dniu 11.01 o godzinie 19:00. Tak jak w etapie regionalnym, kluby są podzielone na różne grupy biorąc pod uwagę ich województwo, a gra będzie toczyła się aż do wyłonienia 4 najlepszych klubów w danej grupie, które w kolejnym etapie zostaną wylosowane do jednej ogólnopolskiej drabinki (FIFA). Powyższa zasada została zmodyfikowana w przypadku dwóch grup w rozgrywkach PES.

Przypominamy, że najważniejszym miejscem do komunikacji dla graczy jest serwer Discord dostępny pod adresem https://discord.gg/v94HjgU93K, na którym można znaleźć rywali, a także administratora rozgrywek. Zachęcamy również do śledzenia profilu Łączy nas eFutbol na portalach Facebook oraz Twitter, gdzie na bieżąco informujemy o rozgrywkach ePucharu Polski oraz pozostałych turniejach w cyklu PZPN eFutbol.

Lista pojedynków w tym etapie ePucharu Polski znajduje się tutaj.

KomentarzeCLOSE
CLOSE