Radomskie Kaczory znów przegrywają

Występujący w PLFA II futboliści amerykańscy Green Ducks Radom w niedzielę (9 lipca) zmierzyli się na wyjeździe z Rockets Rzeszów. Z tego pojedynku obronną ręka wyszli gospodarze.

W niedzielę do Rzeszowa na drugi mecz sezonu wybrali się futboliści Green Ducks Radom. Tam podejmowali ich Rockets Rzeszów, którzy podobnie jak radomianie przegrali w pierwszym meczu rozgrywek w sezonie 2017.

Radomianie doskonale weszli w mecz wygrywając pierwszą kwartę 12:0. Autorami przyłożeń byli Michał Podkowa i Błażej Patynowski. W drugiej kwarcie inicjatywę przejęli gospodarze, wygrywając ją 21:0. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 21:12. Nie byłą to strata nie do odrobienia. Niestety w tym meczu „Zielonych Kaczorów” nie było stać na więcej.

W trzeciej kwarcie „Rakiety” dorzuciły kolejne 13 puntów i prowadzili już 34:12. W czwartej kwarcie żadna z drużyn nie zdołała dorzucić żadnego touchdowna i mecz zakończył się wynikiem 34:12. Była to pierwsza wygrana rzeszowian w sezonie. Natomiast była to druga porażka ekipy z Radomia.

Kolejny mecz już w najbliższą niedzielę (16 lipca) o godz. 14:30 na Stadionie XI LO. im. Stanisława Staszica, przy ul. 11 listopada 27 w Radomiu. Rywalem Green Ducks będzie Aviators Mielec.