Rosa rozpoczęła wzmacnianie drużynyWedług ustaleń portalu SportoweFakty.pl do drużyny Rosy Radom ma dołączyć Czech Patrik Auda,

Do startu sezonu jeszcze długa droga, ale wzmożona czujność transferowa właśnie się rozpoczęła. Jak ustalił poratl SportoweFakty.pl Rosa Radom jest o krok od zakontraktowania podkoszowego Patrika Audy.

Patrik Auda jest znany z występów w Polskiej Lidzie Koszykówki. Najpierw był zawodnikiem Polfarmeksu Kutno, a następnie trafił do AZS-u, z którego został wykupiony w trakcie rozgrywek przez hiszpański ICL Manresa.

Czecha z pewnością kuszą występy w europejskich pucharach. Losowanie III rundy eliminacji Ligi Mistrzów odbędzie jest we wtorek (11 lipca) o godz. 14:00. Transmisję będzie można obejrzeć na kanale Ligi Mistrzów na YouTube.

Oprócz tego wyżej wymieniony portal informuję, że z Rosy może zostać wypożyczony Łukasz Bonarek, a odejść mogą Ryan Harrow, Darnell Jackson, zaś do klubu mogą dołączyć z Anwilu Włocławek Kacper Młynarski. Z klubu odszedł już Damian Jeszke (AZS Koszalin), a bliski pozostania w Radomiu jest Kim Adams.

Foto: sporotwefakty.pl

Komentarze