Remis „Luksiar” pod Wawelem

Piłkarki LUKS Sportowej Czwórki Radom zremisowały w meczy wyjazdowym z  AZS UJ Kraków 2:2. Zwycięstwo straciły w ostatnich sekundach meczu.

Po dłuższej przerwie do walki o punkty na boiskach Ekstraligi powróciły zawodniczki Sportowej Czwórki Radom. Spod Wawelu podopieczne Wojciecha Pawłowskiego przywiozły tylko jeden punkt. Dlaczego tylko?, ponieważ zwycięstwo straciły w ostatnich sekundach meczu.

Początek gry w wykonaniu radomianek nie zachwycał i to gospodynie miały przewagę. Po 30 minutach gry udało stworzyć się kilak ciekawych akcji, jednak bramek to nie przyniosło.

Druga połowa rozpoczęła się od straty bramki. Ta sytuacja jeszcze bardziej podziałała mobilizująco na „Luksiary”, które chwilę później doprowadziły do remisu, a bramkę na 1:2 zdobyła, Iwaniszyn. Zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki, jednak w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry rzut wolny wykonywały krakowianki i z tego stałego fragmentu gry zdobyły bramkę.

W kolejnym spotkaniu Sportowa Czwórka zmierzy się u siebie z Mitechem Żywiec.

AZS UJ KRAKÓW – CZWÓRKA WOSZTYL RADOM 2:2 (0:0)