Ruszyły zgłoszenia do Muzycznych KazikówZamiast występu na scenie wideo z prezentacją utworu – tak przebiegają w tym roku przesłuchania do Muzycznych Kazików – Radomskiej Nagrody Muzycznej. Ruszyły właśnie zgłoszenia do konkursu, które potrwają do 14 lutego

Radomscy soliści, duety oraz zespoły z szansą na nagrodę – ruszyły zgłoszenia do tegorocznych Muzycznych Kazików. To konkurs organizowany przez Resursę Obywatelską, którego celem jest prezentacja lokalnych wykonawców – mówi muzyk Michał Biernacki – sekretarz jury konkursowego. W Muzycznych Kazikach udział mogą wziąć wszyscy śpiewający radomianie. Jedynym warunkiem jest ukończenie 15 roku życia.

Zgłoszenia do konkursu oraz eliminacje odbywają się w tym roku drogą elektroniczną Czas na przesłanie próbki muzycznego talentu – wideo prezentującego utwór upływa 14 lutego. Do finałowego przeglądu jury zakwalifikuje maksymalnie 10 uczestników.

Laureat Muzycznych Kazików poza nagrodą finansową w wysokości 1000 zł otrzyma możliwość występu w planowanym przez Resursę w okresie letnim „Przeglądzie Radomskiej Sceny Muzycznej 2021”. 

Komentarze