Smykofonia na Mazowszu – Koncert dla melomaluszków – Pani HarfaW najbliższą niedzielę w radomskiej „Łaźni” odbędzie się Smykofonia na Mazowszu. Koncert dla melomaluszków. Tym razem głównym bohaterem-instrumentem spotkania będzie pani Harfa i jej „strumyki, wietrzyki i inne pomysły”. Wstęp wolny.

Smykofonia zaprasza rodziny wraz melomaluszkami (dziećmi 0-5 lat) na spotkania z muzyką klasyczną i nie tylko. Koncerty Smykofonii wyróżniają się przyjaznym klimatem, swobodną atmosferą i wysoką jakością wykonywanych utworów. To jest po prostu świetna zabawa przy dobrej muzyce. – Nareszcie Smykofonię odwiedzi pani Harfa. Tym razem posłuchamy jak muzykuje ona z obojem, altówką i jakie razem snują bajeczki. W programie usłyszymy utwory Vivaldiego, Händla oraz Szostakowicza, a także ulubione tematy muzyki filmowej – zapowiedziała Marlena Burska z RKŚTiG „Łaźnia”.

Smykofonia na Mazowszu – Strumyki, wietrzyki i inne pomysły pani Harfy odbędzie się 18 listopada o godz. 16:30 w RKŚTiG „Łaźnia” przy ul. Żeromskiego 56.

Wykonawcy:
KARDAMON TRIO:
Katarzyna Nej – obój
Agata Fandri – harfa
Katarzyna Średzińska – altówka
Viola Łabanow – prowadzenie

Komentarze