full screen background image

Śniadanie Wielkanocne dla SamotnychWielkanocny żurek z jajkiem, baby, mazurki, a do tego rodzinna atmosfera i muzyczna oprawa – tak zapowiada się tegoroczne Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych. To świąteczna impreza adresowana do mieszkańców, którym na co dzień doskwiera samotność

Samotni radomianie już po raz trzeci będą mogli się spotkać przy świątecznym stole. To w ramach Śniadania Wielkanocnego dla Samotnych. Wydarzenie odbędzie się 12 kwietnia o godzinie 9 w Zespole Szkół Budowlanych w Radomiu, i zaproszeni są na nie wszystkie osoby samotne. Jak tłumaczy wiceprezydent Jerzy Zawodnik – Śniadanie Wielkanocne organizowane jest po to, by w ten szczególny dzień nikt nie był sam.

Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych to świąteczna impreza, podczas której panuje rodzinna atmosfera. Organizatorzy zapewniają tradycyjne potrawy i muzyczną oprawę – mówi Zbigniew Ciesielski z Fundacji Droga Życia – współorganizator imprezy.

Jak odkreśla Zbigniew Ciesielski – do udziału w wydarzeniu zaproszeni są wszyscy samotni radomianie bez względu na wiek i standard życia. Tu nie liczy się status materialny, lecz potrzeba bliskości.

Do organizacji śniadania potrzebni są darczyńcy i wolontariusze. Osoby, które chcą wesprzeć Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych mogą kontaktować się ze Zbigniewem Ciesielskim poprzez funpage Fundacji Droga Życia.

Komentarze