Śpiewamy Klimczuka – konkurs„Śpiewamy Klimczuka” to konkurs wokalny, do udziału w którym zaprasza Kozienicki Dom Kultury

Konkurs „Śpiewamy Klimczuka” został zorganizowany z okazji 100. rocznicy urodzin Bogusława Klimczuka. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDK”

Do konkursu mogą się zgłosić dzieci i młodzież w wieku 5-15 lat.

Udział w konkursie polega na nagraniu samodzielnie zaśpiewanej piosenki, której kompozytorem jest Bogusław Klimczuk (max. 5 min.) i przesłaniu nagrania za pośrednictwem aplikacji We Transfer na e-mail: sekretariat@dkkozienice.pl, wpisując w temacie wiadomości „Śpiewamy Klimczuka”, najpóźniej do 15 września.

Jedna osoba może zgłosić do konkursu tylko jedno nagranie. Każde zgłoszenie przesłane na adres: sekretariat@dkkozienice.pl zostanie potwierdzone zwrotnym mailem.

Szczegółowe informacje dostępne są w „Kulturalnej grupie KDK” w serwisie Facebook oraz w regulaminie konkursu dostępnym na stronie Kozienickiego Domu Kultury.

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” 20 października 2021 r. o godz. 15.

Komentarze