Srebrny Smoliński, brązowa Rydz i sztafeta 4×400 metrów mężczyzn na Mistrzostwach Polski seniorów w Białymstoku

Podczas odbywających się w Białymstoku Mistrzostwach Polski seniorów jeden srebrny i dwa brązowe medale wywalczyli zawodnicy ZTE Radom.

W biegu na 400 metrów ppł wicemistrzem Polski został Jakub Smoliński z ZTE Radom. Radomianin osiągnął czas (50.46) i do zwycięzcy Patryka Dobra stracił blisko sekundę (49.58). Trzeci na mecie zameldował się Robert Bryniewski (51.78).

W konkurencji skoku wzwyż bezkonkurencyjna okazała się Kamila Lićwinko, która wygrała skokiem na wysokość 1.95. Podchodziła do 2 metrów,  lecz ta sztuka się jej nie udała. Druga była Urszula Gardzielewska 1.82, a na trzecim stopniu podium ex. stanęły Aneta Rydz z ZTE Radom i Paulina Wal, które skończyły 1.78.

W ostatnim dniu mistrzostw brązowy medal dla ZTE Radom wywalczyli sprinterzy 4x400metrów, w składzie: Jakub Smoliński, Piotr Szewczyk, Robert Mnich i Bartłomiej Czajkowski, uzyskując czas 3:09.71. Do zwycięskiego AZS AWF Wrocław stracili równo sekundę. Drudzy na mecie zameldowali się zawodnicy AZS-AWF Warszawa.