Stowarzyszenie Droga Mleczna zaprasza na spacery onlineW związku z trwającą pandemią radomskie Stowarzyszenie Droga Mleczna postanowiło przeorganizować swoje działania i przenieść do internetu wydarzenia, które odbywały się do tej pory cyklicznie. Wśród takich inicjatyw są m.in. spacery tematyczne czy warsztaty kulinarne

Stowarzyszenie Droga Mleczna działa w Radomiu od 2016 roku. W tym czasie wiele inicjatyw podejmowanych przez organizacje stało się stałym punktem na kulturalnym kalendarzu Radomia. Jednym z takich wydarzeń są niewątpliwie tematyczne „Spacery po Radomiu”. Z uwagi na trwająca pandemię oraz obowiązujące obostrzenia, zmiana formuły inicjatyw stała się koniecznością.

Mówi prezes stowarzyszenia, Magdalena Krajewska.

Do końca roku Stowarzyszenie Droga Mleczna ma w planach realizację trzech spacerów. Tematem najbliższego będzie sport – zapowiada Magdalena Krajewska.

W internecie odbywać się będą także warsztaty. Szczegółowe informacje oraz zapisy na nadchodzące wydarzenia organizowane przez Drogę Mleczną znajdują na Facebookowym profilu organizacji.

KomentarzeCLOSE
CLOSE