Tajemnicze spotkanie autorskieMiejska Biblioteka Publiczna w Radomiu zaprasza na tajemnicze spotkanie autorskie

Tajemnicze spotkanie autorskie to wydarzenie dla tych, którzy czytają kryminały i szukają mocnych literackich wrażeń, a także lubią poznawać osoby o podobnych zainteresowaniach i pasjach. Warto zaufać radomskim bibliotekarzom, wziąć udział w tajemniczym wydarzeniu literackim i dać się porwać w podróż na spotkanie z autorem/autorką literatury kryminalnej. Na razie organizatorzy nie mogą zdradzić nic więcej, z kim i gdzie konkretnie spotkają się uczestnicy. Warto dać się zaskoczyć i dołączyć do niecodziennego wydarzenia.

Spotkanie odbędzie się w nieco zapomnianym, ale ważnym dla Radomia miejscu (i nie będzie to biblioteka). Aby do niego trafić, trzeba będzie rozwiązać prostą zagadkę. Wskazówka do lokalizacji zostanie opublikowana 24 września o godz. 17:30 na profilu fb biblioteki.

Spotkanie poprowadzi Małgorzata Pawlak, dziennikarka Radia Radom. Organizatorzy planują także wieczór integracyjny (kryminalne kalambury, gry integracyjne itp.) oraz grill, dlatego zachęcają do zabrania ze sobą oprócz dużej porcji odwagi, także coś na grilla (na przykład kiełbaski).

Partnerem wydarzenia jest Stowarzyszenie Droga Mleczna.

Komentarze