full screen background image

Targi Pracy w PionkachPowiatowy Urząd Pracy w Radomiu – Filia w Pionkach organizuje w najbliższy czwartek kolejne Targi Pracy, na które serdecznie zaprasza mieszkańców Pionek i okolic. Szczególne zaproszenie kierowane jest do wszystkich osób bezrobotnych, planujących zmianę pracy, poszukujących stałego zatrudnienia oraz młodzieży chcącej pracować w wakacje.

Podczas targów swoje oferty pracy będą prezentować nie tylko pracodawcy z regionu radomskiego, ale całego Mazowsza, a także Powiatowe Urzędy Pracy w Radomiu i Kozienicach oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie filia w Radomiu .

– Zgłosiło się 63 wystawców z 1150 ofertami pracy. Pracodawcy oferują zatrudnienie m.in. w branży medycznej, metalowej, gastronomicznej, mechanicznej, drzewnej i stolarskiej, handlu, edukacji, marketingu, zarządzaniu, usługach opiekuńczych, elektromechanicznej, mech. precyzyjnej, księgowości, usługach biurowych. Podczas Targów można będzie od razu wziąć udział w rozmowach kwalifikacyjnych, a nawet podpisać umowy o pracę, dlatego warto przynieść ze sobą życiorys zawodowy ( CV)  – informuje Bogusław Mykietyn, PUP w Radomiu, Filia w Pionkach.

Ponadto porad udzielać będą ZUS i Państwowa Inspekcja Pracy .

Targi odbędą się 23 maja br. w Miejskiej Hali Sportowej w Pionkach przy ul. Sosnowej 3 w godzinach od 10.00 – 13.00 .

Dla uczestników przewidziana jest loteria z atrakcyjnymi nagrodami.

Targi Pracy organizowane są pod Honorowym Patronatem Starosty Radomskiego Pana Waldemara Trelki.

Komentarze