UTH wprowadza naukę mieszanąWykłady on-line i stacjonarne zajęcia dla pierwszoroczniaków – tak będzie wyglądała nauka na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu w nowym roku akademickim. Jak informuje dr Dariusz Trześniowski, prof. i p.o. rzecznika UTH – władze uczelni w związku z epidemią zadecydowały o wprowadzeniu od października mieszanego trybu kształcenia

Wiemy już jak będzie wyglądał nowy rok akademicki 2020/21 w Radomiu. Władze Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego zdecydowały o zdalnym trybie pracy, z pewnymi wyjątkami. Stacjonarnie bądź hybrydowo będą odbywały się zajęcia praktyczne, takie jak warsztaty czy laboratoria techniczne oraz językowe. Wykłady maja odbywać się on-line – mówi dr Dariusz Trześniowski, prof. i p.o. rzecznika UTH.

W nowym roku akademickim naukę na radomskiej uczelni rozpocznie około 800 pierwszoroczniaków. Władze uczelni będą starać się o to, by mieli oni wszystkie zajęcia prowadzone w sposób tradycyjny. To ważne z punktu widzenia budowania autorytetu wykładowców u młodych żaków – wyjaśnia Trześniowski. Zajęcia tradycyjne będą odbywały się w reżymie sanitarnym. Dotyczy on obowiązku dezynfekcji rąk przed wejściem do placówki i noszenia maseczek na terenie uczelni.

W nowym roku akademickim naukę na uniwersytecie w Radomiu podejmie w sumie niecałe 5 tysięcy studentów.

KomentarzeCLOSE
CLOSE