W domach kultury „Idalin” i „Borki” pozostają ci sami dyrektorzyBez zmian na stanowiskach dyrektorów domów kultury Idalin i Borki. To efekt konkursów ogłoszonych przez magistrat

Miasto rozstrzygnęło konkursy na stanowisko dyrektora w domu kultury Borki i Idalin. Szefem placówki kultury na Borkach została dotychczasowa dyrektor, Anna Sadal. Do konkursu na to stanowisko wpłynęły dwie kandydatury. Natomiast w jednej z nich brakowało pełnej dokumentacji – mówi Sebastian Równy dyrektor wydziału kultury Urzędu Miejskiego w Radomiu. 

 

Na konkurs na dyrektora Domu Kultury Idalin wpłynęły cztery kandydatury. Jedna z ofert nie została wzięta pod uwagę z powodu braku pełnej dokumentacji. Konkurs wygrał dotychczasowy dyrektor Grzegorz Molenda, który przedstawił najlepszą ofertę rozwoju placówki – dodaje Równy. 

Nadal trwa konkurs na dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu. 3 listopada upłynął termin składania ofert. Zgłoszono dwie kandydatury. 27 listopada zbierze się komisja, która rozstrzygnie konkurs.

KomentarzeCLOSE
CLOSE