Wędzonka: Nie startuję w wyborach na przewodniczącego partiiNie będę startował w wyborach na szefa PO w Radomiu – zadeklarował Wiesław Wędzonka, radny Koalicji Obywatelskiej. Wędzonka jednocześnie poparł w Mocnej Rozmowie kandydaturę Marty Michalskiej-Wilk, przewodniczącej Klubu Radnych Koalicji Obywatelskiej

To młodzi ludzie powinni przewodniczyć Platformie Obywatelskiej w Radomiu. Tak uważa wieloletni rady Koalicji Obywatelskiej Wiesław Wędzonka. Zapytany w Mocnej Rozmowie o swoją kandydaturę w wyborach na szefa PO w naszym mieście wykluczył swój akces. Trzeba dać szansę młodszym, by mogli się wykazać – mówi Wędzonka.

Wędzonka jednocześnie poparł kandydaturę Marty Michalskiej-Wilk. Obecna przewodnicząca Klubu Radnych Koalicji Obywatelskiej zapowiedziała w Mocnej Rozmowie, że wystartuje w wyborach na szefa Platformy Obywatelskiej w Radomiu. To dobry pretendent, ale nie sądzę, by obecny przewodniczący Rafał Rajkowski chciał ustąpić ze stanowiska – dodaje Wędzonka.

Rafał Rajkowski jest przewodniczącym radomskiego środowiska Platformy Obywatelskiej od 2017 roku. Wybory nowego szefa partii odbędą się w połowie przyszłego roku. 

 

KomentarzeCLOSE
CLOSE