full screen background image

Weekend Za Pół Ceny w „Elektrowni”Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” kolejny raz weźmie udział w akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Organizatorem kampanii jest Polska Organizacja Turystyczna, a jej celem zachęcenie rodaków do odkrywania piękna naszego kraju w korzystnych cenach również poza sezonem wakacyjnym. W tym roku akcja odbędzie się w dniach 15-17 marca.

– Wszyscy Goście, którzy odwiedzą nas w sobotę i niedzielę, będą mogli kupić bilety na wystawy za pół ceny (na jedną za 2 zł, na wszystkie za 4 zł). W piątek, jak zawsze, wstęp bezpłatny – mówi Kinga Maszczyńska z MCSW „Elektrownia”.

Założenie akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” jest proste. Jak nazwa sugeruje klienci, którzy w określonych dniach wybiorą się muzeów, parków rozrywki, restauracji czy też zechcą zatrzymać się w hotelu, mogą liczyć na zniżki, nawet 50%, w stosunku do wysokości standardowego cennika obowiązującego każdego innego dnia. Przed podjęciem szczegółowych planów weekendowych, można upewnić się, które obiekty proponują usługi w niższych cenach. Więcej informacji o akcji znajduje się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl.

Ogólnopolską akcję „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki. Od pięciu edycji organizuje ją Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z MSiT.

Informacje o aktualnych wystawach MCSW „Elektrownia” znajdują się na stronie internetowej instytucji: www.mcswelektrownia.pl.

Komentarze