full screen background image

„Weekend za pół ceny” w RadomiuMazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” i Muzeum Polskich Rowerów włączają się w kampanię „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Akcja odbędzie się w najbliższy weekend

Będzie można skorzystać z ofert turystycznych i kulturalnych za pół darmo. To w ramach ogólnopolskiej kampanii „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. W akcji wezmą też udział radomskie instytucje m.in. Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia”. Każdy, kto odwiedzi placówkę w piątek, w sobotę lub w niedzielę będzie mógł zobaczyć wystawy za symboliczną opłatę – mówi Włodzimierz Pujanek, dyrektor „Elektrowni”.

W weekendowej akcji bierze również udział Muzeum Polskich Rowerów. Jak opisuje kurator prezentowanej wystawy Łukasz Wykrota, ekspozycja zawiera kilkadziesiąt zabytkowych jednośladów.

Akcja zniżkowa „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli. Celem kampanii jest zachęcenie społeczeństwa do odkrywania uroków Polski w korzystnych cenach.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to kampania Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej organizowana dwa razy w roku.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” (22-24 listopada):
– w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia”- bilet na jedną wystawę 2 zł, na wszystkie 4 zł,
– w Muzeum Polskich Rowerów – bilet normalny 2 zł, ulgowy 1 zł

Komentarze