„Wieczory z gwiazdą” – Agnieszka WiędłochaMazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej zaprasza w piątek, 12 kwietnia, o godz. 18.00 na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczory z gwiazdą”. Tym razem „Elektrownia” będzie gościć Agnieszkę Więdłochę – absolwentkę szkoły muzycznej oraz łódzkiej Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

„Wieczory z gwiazdą” to nowy cykl spotkań aktorek i aktorów młodego pokolenia z radomską publicznością. Pomysłodawcą cyklu jest Włodzimierz Izban, który zachęcony popularnością „Wieczorów z Mistrzem” zwrócił się w stronę serialowych i filmowych gwiazd. W najbliższy piątek „Elektrownię” odwiedzi Agnieszka Więdłocha. – To bardzo sympatyczna, młoda i zdolna aktorka- wchodząca gwiazda polskiego kina i teatru. Pani Agnieszka będzie w Radomiu po raz pierwszy. Serdecznie zapraszamy na piątkowe spotkanie – zachęca Włodzimierz Izban.

Agnieszka Więdłocha związana jest z Teatrem im. S. Jaracza w Łodzi, jest laureatką „Złotej Maski” – łódzkiej nagrody teatralnej – za najlepszy debiut sezonu 2009/2010. Rozpoznawalność przyniosła jej rola Leny Sajkowskiej w serialu wojennym Czas honoru, emitowanym na antenie stacji telewizyjnej TVP2, oraz role w M jak miłość i Lekarzach. W 2016 roku wystąpiła w serialu Komisarz Alex jako podkomisarz Ewa Krassowska. 9 stycznia 2019, wraz z Maciejem Stuhrem, została prowadzącą audycji Planeta singli na antenie Radia Zet.

Bilety w cenie; 15 zł normalny, 7 zł ulgowy dla emeryta/rencisty. Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60.

KomentarzeCLOSE
CLOSE