full screen background image

„Wilk w owczej skórze 2”Piotr Adamczyk narobi kłopotów, a Małgorzata Socha konkretnie namiesza… w kotle! Para asów polskiego dubbingu w magicznej komedii na wypasie „Wilk w owczej skórze 2″. Film w kinach od 2 sierpnia

Małgorzata Socha i Piotr Adamczyk to aktorzy doskonale znani wszystkim miłośnikom polskiego dubbingu z najwyższej półki. Jej głos można było usłyszeć w takich produkcjach jak „Smerfy”, „Sing” czy „W głowie się nie mieści”. On natomiast tworzył niezapomniane kreacje w „Autach” i Madagaskarze”. Teraz spotkali się w animacji „Wilk w owczej skórze 2″, by wcielić się z bohaterów po dwóch stronach zwierzęcej barykady.

„Moja bohaterka, Mami, to królicza cyganka, wróżka, specjalistka od magicznych mikstur” – mówi Małgorzata Socha. „Jest pełna uroku i wrodzonej inteligencji. Nigdy nie traci zimnej krwi, a wilki owija sobie wokół własnego palca i naprawdę robi to z dużym wdziękiem i humorem. To była wielka przyjemność móc podłożyć głos pod taką charakterną bohaterkę” – dodaje aktorka.

„W filmie gram wilka, który też czasem jest w owczej skórze. Ale czy jest mu dobrze w tej postaci? Nie za bardzo… Mój bohater, Skinny, dużo w tym filmie namiesza. Mam nadzieję, że widzowie polubią go za to, że nie jest jednoznaczną postacią. Raz bywa dobry, raz zły, a przecież każdemu z nas zdarza się popełnić jakieś głupstwo. Jak Skinny wybrnie ze swoich błędów? Musicie to zobaczyć!” – opowiada Piotr Adamczyk.

„Wilk w owczej skórze 2″ – oficjalny polski zwiastun

Jeszcze bardziej magiczna, dowcipna i zakręcona przygoda zacznie się, kiedy dwóm zaprzyjaźnionym stadom wilków i owiec ktoś podłoży niezłą… świnkę! Twórcy przebojowej serii „Królowa Śniegu” oraz klasycznej bajki Disneya „Piękna i Bestia” zapraszają na drugą porcję akcji i atrakcji w pełnym czarów świecie. Czas na zwariowane zwierzaki, ich tajemnicze mikstury i zaskakujące przemiany, w których bardzo łatwo o zabawną pomyłkę.

Opis filmu

Dawno, dawno temu, pewien młody wilk o imieniu Szary na skutek działania magicznych mocy został zamieniony w owcę. Dzięki dobremu sercu i wielkiej odwadze udało się go jednak odczarować. Od tamtej pory wilki i owce zaczęły żyć w zgodzie i wspólnie zamieszkały w małym, ale przyjaznym miasteczku. Nie oznacza to jednak końca kłopotów. Prawdziwe tarapaty zaczną się, kiedy o tym beztroskim współżyciu dwóch z pozoru wrogich gatunków dowie się przywódca innego wilczego stada. Nowe drapieżniki zrobią wszystko, aby dopaść niewinne owieczki oraz dać nauczkę ich wyjącym do księżyca przyjaciołom. Mieszkańcy pokojowo nastawionego miasteczka będą musieli działać razem, aby obronić się przed najeźdźcami. A nie będzie to łatwe, bo złe wilki mają tajną broń. To zwariowana zajęczyca, która w małym palcu swojej wielkiej stopy ma przepisy na wszelkie magiczne mikstury. Trzeba tylko uważać, aby nie pomylić składników…

„Wilk w owczej skórze 2″ w kinach od 2 sierpnia

Reżyseria: Vladimir Nikolaev (seria „Królowa Śniegu”, „Wilki i owce”)

Scenariusz: Robert Lence („Piękna i Bestia”, „Rogate ranczo”, „Królowa Śniegu 3: Ogień i lód”),Vladimir Nikolaev („Królowa Śniegu 2″, „Królowa Śniegu 3: Ogień i lód”), Anton Timofeev, Aleksey Tsitsilin („Królowa Śniegu 2″, „Królowa Śniegu 3: Ogień i lód”)

Obsada dubbingu: Otar Saralidze („Wilk w owczej skórze”, „Venom”, „Kopciuszek. Historia prawdziwa”), Małgorzata Socha („Smerfy”, „Sing”, „W głowie się nie mieści”), Mirosław Zbrojewicz („Krzysiu, gdzie jesteś?”, „Avengers: Wojna bez granic”, „Zabójcze maszyny”), Piotr Adamczyk („Auta”, „Ant-Man”, Madagaskar”)

źródło: materiały prasowe

Komentarze