Wiosna Biedronia – Patryk Fajdek liderem partii w RadomiuW niedzielę, 3 lutego Robert Biedroń na warszawskim Torwarze w obecności 7000 zgromadzonych sympatyków zaprezentował nazwę i program swojej partii Wiosna. Były prezydent Słupska przedstawił także swoich najbliższych współpracowników. Koordynatorem partii w regionie radomskim został Patryk Fajdek.

– Jestem przekonany, że Wiosna Biedronia zregeneruje polską scenę polityczną. Jest pozytywną i realną alternatywą dla niekończących się przepychanek między PO i PiS-em. Stworzyliśmy prawdziwy ruch społeczno-polityczny, którego program powstał dzięki ludziom, dzięki ponad 40 spotkaniom Burz Mózgów w całym kraju, także w Radomiu i jest odpowiedzią na ich prawdziwe potrzeby. Budowa struktur regionie radomskim przebiega dynamicznie. Jeszcze przed ogłoszeniem nazwy i programu partii liczyły one kilkadziesiąt osób. W najbliższym czasie odbędą się spotkania w Radomiu i powiatach dawnego województwa radomskiego – mówił Patryk Fajdek.

Patryk Fajdek to inicjator wielu akcji społecznych i politycznych. Od lat zaangażowany w budowanie społeczeństwa obywatelskiego. Przewodniczący Stowarzyszania Łączy nas Radom. Administratywista – Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych i Prawnych UTH w Radomiu, student prawa. Współorganizator ogólnopolskich konferencji naukowych z zakresu prawa konstytucyjnego i samorządowego.

KomentarzeCLOSE
CLOSE