full screen background image

Wydział Komunikacji czynny dłużejWydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Radomiu do końca sierpnia będzie pracował w wydłużonym czasie. Interesanci będą obsługiwani codziennie już od godziny 6:30.

Wcześniejsza godzina przyjmowania interesantów ma związek z upływającym terminem rejestracji niektórych pojazdów. – Jest to podyktowane koniecznością zapewnienia obsługi osób, w tym przedsiębiorców zajmujących się sprzedażą pojazdów, którzy tylko do końca bieżącego miesiąca będą mogli zarejestrować pojazdy posiadające świadectwa homologacji typu WE. Ważność tych świadectw kończy się 31 sierpnia i jest to ostateczny termin na rejestrację takich pojazdów tłumaczył Janusz Kalinowski z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Radomiu.

– Jednocześnie Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego cały czas zachęca wszystkich swoich interesantów do korzystania z Internetowego Biura Obsługi Mieszkańca. Za pośrednictwem strony ibom.radom.pl można nie wychodząc z domu zapisywać się na wizytę w urzędzie, w celu na przykład rejestracji pojazdu, w wybranym terminie i o konkretnej godzinie – dodał Janusz Kalinowski.

Przypominamy, że Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Radomiu na co dzień przyjmuje interesantów w poniedziałki do 16:15, a od wtorku do piątku do godz. 15:00 i godziny te w sierpniu nie ulegają zmianie.

Komentarze