full screen background image

Wystawa MÓZG 2020 – To czego nie widaćTo okazja by zobaczyć to, czego nie widać. Chodzi o Wystawę Interaktywną MÓZG 2020. W jej ramach można wziąć udział w ciekawych eksperymentach z różnych dziedzin. Wystawa prezentowana jest do przyszłego piątku tradycyjnie w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu

Można naładować telefoniczną baterię energią słoneczną czy stworzyć wizerunek wymarzonego partnera korzystając ze sztucznej inteligencji. To w ramach interaktywnej wystawy MÓZG. Naukowa ekspozycja prezentowana jest w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu i pokazuje to, czego nie widać – wyjaśnia Tomasz Magnowski, nauczyciel w ZST i opiekun wystawy.

Wystawa MÓZG organizowana jest w Zespole Szkół Technicznych corocznie. Naukowe stoiska przygotowują i obsługują uczniowie. W tym roku zwiedzający wystawę mogą wziąć udział w eksperymentach związanych z magnetyzmem, odbiciami lasera czy wirtualną rzeczywistością.

To już 12 edycja wystawy. Interaktywna ekspozycja co roku przyciąga ciekawych świata radomian.

Wystawa Interaktywna MÓZG skierowana jest do młodzieży. Można ją zwiedzać od poniedziałku do piątku od godz. 9 do godz. 14 do 7 lutego.

Ubiegłoroczną ekspozycję zobaczyło ponad 1200 osób.

Komentarze