XXVIII Białobrzeski Festiwal Piosenki im. Jeremiego PrzyboryXXVIII Białobrzeski Festiwal Piosenki im. Jeremiego Przybory odbędzie się 26 listopada. Chętni do udziału nadal mogą się zgłaszać

Celem festiwalu jest promowanie dziecięcej i młodzieżowej twórczości artystycznej, a także wyszukiwanie młodych talentów.

Festiwal ma charakter przeglądu, w którym wystąpić mogą indywidualni wykonawcy i grupy wokalne w kategoriach podanych w regulaminie. Każdy z uczestników musi przygotować dwie piosenki w języku polskim na profesjonalnym podkładzie muzycznym lub z własnym akompaniamentem. Wszyscy obowiązkowo muszą wykonać po jednym utworze, natomiast na prośbę jury mogą dodatkowo zaprezentować drugi utwór.

Festiwal rozpocznie się o godz. 10 występem uczestników z I kategorii wiekowej, godziny kolejnych występów (szczegółowy harmonogram) będą zamieszczone na stronie internetowej MGOK Białobrzegi maksymalnie do 24 listopada.

Zgłoszenia

Deklaracją uczestnictwa w festiwalu jest dostarczenie do sekretariatu MGOK Białobrzegi ul. Kościelna 31 poprawnie wypełnionej karty zgłoszeniowej wraz z odpowiednią ścieżką dźwiękową do piątku, 19 listopada do godziny 15.

Nagrody

Za pierwsze 3 miejsca w każdej kategorii wiekowej Organizatorzy przyznają nagrody rzeczowe oraz voucher dla zwycięzców na bezpłatne warsztaty z Gwiazdą polskiej estrady. Zwieńczeniem warsztatów dla zwycięzców będzie wspólny koncert.

Spośród wszystkich występów Jury wskaże najlepsze wykonanie, które otrzyma miano GRAND PRIX Festiwalu. Nagrodą GRAND PRIX Festiwalu jest możliwość nagrania własnego utworu w studiu muzycznym.

Dodatkowe informacje na temat Festiwalu udzielane są przez Patrycję Trojanowską pracownika Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach (p.trojanowska@mgok.bialobrzegi.pl).

XXVIII Białobrzeski Festiwal Piosenki im. Jeremiego Przybory odbędzie się 26 listopada w Hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białobrzegach, ul. Rzemieślnicza 21/31.

Komentarze